Soňa a Milan Vidličkovi

Mantra jako medicína

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Jmenujeme se Vidličkovi (Milan a Soňa) a zabýváme se terapií zpěvem.

Už ve středu 22. 4. 2020 otvíráme intenzivní sedmidílný kurz MANTRA JAKO MEDICÍNA. Je určen těm z vás, kteří chcete posouvat svůj život směrem k většímu pochopení sebe sama a okolního světa, k zacílenému řešení témat, která se vám opakovaně vracejí do života a volají po zpracování a odložení.

Obsahuje 4 předtočená 40-timinutová videa s mantrami a doprovodným slovem + 3 živé webináře, také o délce 40 minut. Ke všem 7-mi videím získáte neomezený přístup, tak abyste se k nim mohli v případě potřeby stále vracet.

Všem přihlášeným po zaplacení kurzovného zašleme 22.4. první předtočené video, ve kterém účastníky mimo jiné obeznámíme se vším, co je třeba vědět pro správné „užívání“ manter jako medicíny. Další týden vás pozveme na živé vysílání (od 20h.) a takto se pravidelně bude střídat „živák“ s předtočeným videem.

Témata

  • Přeměna nejistoty, strachu v UKOTVENOU STABILITU a SÍLU.
  • Transformace pocitu odcizení v PROŽÍVÁNÍ SOUNÁLEŽITOSTI.
  • Nalezení VNITŘNÍ SVOBODY
  • Prožívání PŘÍTOMNÉ NADĚJE, DŮVĚRY a RADOSTI

Témata jsme pečlivě vybírali s ohledem na současnou celosvětovou situaci, ale zároveň si v nich každý účastník kurzu najde aktuální poselství pro svůj osobní život.

Z předtočeného videa si každý týden cíleně vyberete 1 mantru, která bude nejvíce léčit vaše osobní téma. Budete ji pak celý týden praktikovat a zjišťovat, co všechno ve vás uzdravuje a jak se to projevuje navenek. Během týdne nám můžete průběžně mejlem zasílat vaše postřehy, které pak budeme mít možnost podrobněji rozebrat v následném živém vysílání nebo můžete klást otázky rovnou během vysílání.

K daným tématům vám také zašleme tištěné materiály.

Kurz je vhodný i pro ty z vás, kteří si myslíte, že zpívat neumíte. Jednak tomu tak není a pro tento kurz to ani není směrodatné.

Pokud vás náš kurz oslovuje, zaplacením níže uvedené částky se do něj přihlásíte.

V případě dotazů nás kontaktujte: 602 725 441, vidlickovas@seznam.cz

Cena kurzu: 1750 Kč 

Speciální cena s 10% slevou pro všechny členy KDB GJ, včetně Fandů, je 1575 Kč .

Těšíme se na vás!